x

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

Tüm Hizmetlerimiz

[mk_page_section bg_color=”#f2f0e9″ padding_top=”40″ padding_bottom=”0″ last_page=”true” sidebar=”sidebar-1″]

[mk_button dimension=”savvy” url=”http://www.medyapr.com/”]ANA SAYFA DÖN[/mk_button]
[mk_image src=”http://www.medyapr.com/wp-content/uploads/2015/06/dijitalpr-4.png” crop=”false”]

Medya PR olarak sunduğumuz Dijital PR Hizmetimizle; şirketler, kurumlar, markalar ve bu markaların ürünleri ilgili sosyal medya mecralarında PR’ı ve haber sitelerinde haber çıkarılması konusunda dijital medya danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Ayrıntılar için.

[mk_image src=”http://www.medyapr.com/wp-content/uploads/2015/06/sosyalmedyahesayönetimi.png” crop=”false” align=”center”]

Sosyal medya, her boyutta firma için zorunluluk haline gelen, rakiplerinizin sosyal ağları kullanarak mevcut müşterilerine ve potansiyel müşterilerine günün her saati, onlar her nerede olursa olsunlar ulaşabilmenizi sağlar. Medya PR olarak spsyal medya’da markanızı en ulaşılabilir ve profesyonel şekilde yönetiyoruz.

[mk_image src=”http://www.medyapr.com/wp-content/uploads/2015/06/iletişimdanışmanlığı-2.png” crop=”false”]

 İletişimde farklılık, iletişimde farklı olmak, PR da fark yaratmak, Halkla İlişkilerde fark edilmek için önce hedef kitle ile kesintisiz bir iletişim sağlanması gerekiyor. Marka imajının yükselmesi için size uygun “Fark yarat, farklı ol, fark edil” yaklaşımımız ile sizlere iletişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

[mk_image src=”http://www.medyapr.com/wp-content/uploads/2015/06/iletişimdanışmanlığı-3.png” crop=”false”]

Sizi hedeflediğiniz kitlelerle buluşturacak basın iletişimi çalışmalarını tasarlıyor,
Basın bültenleri, özel durumlara yönelik haber ve röportaj konuları üreterek hedef kitlenize mesajlarınızı iletici çalışmalarla yürütüyoruz.

[mk_divider style=”single_dotted” border_color=”#bcbcbc”]
[/mk_page_section][mk_page_section bg_color=”#f2f0e9″ padding_top=”40″ padding_bottom=”0″ last_page=”true” sidebar=”sidebar-1″]
[mk_image src=”http://www.medyapr.com/wp-content/uploads/2015/06/etkinlikyönetimi.png” crop=”false”]

 Etkinliği bir proje olarak ele aldığımızda; etkinlik öncesi, esnası ve sonrası süreçlerin (Projelendirme, bütçelendirme, tasarım tedarik, planlama, operasyon, ölçme, değerlendirme, raporlama, vb.), stratejik esaslara dayalı olarak, belirlenen hedefler doğrultusunda, planlı biçimde yürütülmesi de Etkinlik Yönetimi olarak tanımlanabilir.

[mk_image src=”http://www.medyapr.com/wp-content/uploads/2015/06/kişiyeözelpr.png” crop=”false” align=”center”]

 Yazılı, görsel, işitsel basın ve diğer mecralar yer almak, bilinirliğini artırmak, hedeflediği kitleye ulaşmak isteyen bireylerin iletişim süreçlerini yönetiyoruz.

[mk_image src=”http://www.medyapr.com/wp-content/uploads/2015/06/itibaryönetimi.png” crop=”false”]

Kurumun ve kişinin, bilinirliğini artırmak ve somut anlamda daha iyi bir konuma getirmek için yapılan iletişim çalışmalarıdır.
Markanın kurumsal itibarını yükseltmek ve tanınma/beğeni oranına katkıda bulunmak üzere, sosyal paydaşlar nezdinde iş ve iletişim hedefleri çerçevesinde iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi

[mk_image src=”http://www.medyapr.com/wp-content/uploads/2015/06/kırizyönetimi.png” crop=”false”]

Kriz iletişim planının doğru uygulanması, krizin iyi yönetilmesi ve krizlerden fırsat yaratılmasını sağlar. Kriz iletişim planı ile, kurumu her an ortaya çıkabilecek krizlere karşı hazırlamak mümkündür.
Düzenli gündem takibi sonucunda, kurumun itibarına olumsuz etki edecek konuların belirlenmesi ve önlem alınmasına yönelik çalışmaların yapılması

[mk_divider style=”single_dotted” border_color=”#bcbcbc”]
[/mk_page_section]
Post a Comment

Araç çubuğuna atla