Sosyal

Medya,

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, her boyutta firma için zorunluluk haline gelen, rakiplerinizin sosyal ağları kullanarak mevcut müşterilerine ve potansiyel müşterilerine günün her saati, onlar her nerede olursa olsunlar ulaşabilmenizi sağlar. Yeni ürün ve hizmetlerinizi fotoğraf, video vb. olarak tanıtabilir; müşterilerinize bu şekilde ulaşabilir ve tüm bunları var olan hiç bir reklam çeşidiyle kıyaslanamayacak kadar düşük maliyetlerle yapabilirsiniz. Yani ürün ve hizmetlerinizi satabileceğiniz, hedef kitleniz olan binlerce insana anında ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizi hemen satın alabilecek hedef kitlenize; yaş, cinsiyet, yer, beğeniler vb. kriterlerine göre ulaşabilirsiniz.

Klasik reklam mecraları gibi, her ürün tanıtımı için her defasında bir maliyete katlanmak zorunda değilsiniz. Sosyal medya hesaplarınız sayesinde takipçileriniz istediğiniz zaman istediğiniz sıklıkla ürününüzün reklamını yapabilirsiniz. Markanızı sosyal ağlarda var ederek, müşterileriniz tarafından kolay ulaşılabilir, güvenilir bir firma olabilirsiniz. İnsanlar firmalara telefon ile ulaşmak yerine, daha kolay ve daha şeffaf olan sosyal medya hesaplarından ulaşmak istiyor.

Müşterileriniz ile iletişime geçerek onların taleplerini ve beklentilerini en hızlı ve güvenilir şekilde görebilirsiniz.