Nasıl Yardımcı olabiliriz ?

Marka Danışmalığı

Marka danışmanlığı sayesinde markanın konumlandırılması, marka hakkında yapılabilecek stratejiler, marka ile ilgili kampanyalar, markanın değeri ve de marka iletişimi ile ilgili unsurları yetkin bir biçimde ele alınır.

–  Marka PR
–  Siyasi PR
–  Kişisel Pr
–  Markalaşma
–  Pazarlama

Dijital PR

Dijital PR, sosyal medya platformları ve web siteleri üzerinden işletmelerin müşterilerle iletişim kurması sürecidir. Yani halkla ilişkiler sürecinin sanala ve dijitale indirgenmiş hali olarak da nitelendirilebilir.

–  Web Tasarım
–  Sosyal Medya
–  SEM / SEO
–  Programlama

Tasarım

Tasarımın amacı bazen icat etmek, bazen yenilemek, bazen geliştirmektir. Mesela web sitenizin ön yüzünü yenileyerek/geliştirerek daha fazla kullanıcının ilgisini çekebilirsiniz.

–  Grafik Tasarım
–  Logo
–  Açık Hava Reklamcılığı
–  Information Architecture
–  Editorial Design

Produksiyon

İşletmenizin tanıtımının daha güzel hale gelmesi için, fotoğraf çekimi ve prodüksiyon yapıyoruz.

–  Video
–  Fotoğraf
–  Seslendirme
–  Canlı Yayın

Hatırlatma

Mobil reklamların satın alma kararı üzerindeki etkisi!

Alışverişlerin % 80’i mobilden yapılıyor.

En Çok Kazanç
Sağlanan Satış
Kanalları

0

%70 E-Ticaret Web Sitesi

E-ticaret, mağazadan satışı kapsayan geleneksel ticarete göre daha avantajlıdır. Çünkü bir mağaza açmak bile başlı başına masrafları getirir. Dijital sistemler üzerinden yapılan satış işlemlerinde bunlar yer almadığı için oldukça pratiktir.

0

%25 Sosyal Medya

Sosyal medya üzerinden reklam vermek oldukça etkili ve hızlı bir stratejidir. Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn gibi önemli sosyal medya mecraları çok çeşitli ve detaylı hedefleme imkanlarına olanak tanıdığından kullanıcılarınıza veya potansiyel müşterilerinize ulaşmakta oldukça başarılıdır.

0

% 54 Online Pazaryerleri

E-Ticaret işlemlerini tek panelden entegrasyonla yönetme.

Web sitesi & Mobile App
0%
SEM & SEO

Adwords

Google üzerinde bir arama yaptığınızda o kelime ile ilgili binlerce site sıralanarak önümüze gelir. Fakat binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek kolay değildir. Bu durumda, Google Ads ( Adwords ) reklamları rol oynar.

SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edici” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirip zaman kazanmanızı sağlayabilecek önemli bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır.

06 // Let’s Collaborate

Markan için
daha fazlasını konuşalım...

Mail

info@medyapr.com

Adres:

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Poligon Caddesi OneBlock İş Merkezi No:16 Kat: 4 Ümraniye/İstanbul

   Markan için konuşabiliriz?

   0 850 304 2181